Home/

Solutions

We offer end-to-end power solutions for use on military air, land and naval platforms and industrial applications. . In addition to our shelf products, in line with customer needs, we manufacture specially designed units that comply with military standards and that you can rely on in harsh climate and working conditions. Our main goal is to produce the best power solution for your mission critical applications. Please contact us to share your needs and demands with our expert team.

Hava Platformu Güç Çözümleri Kara Platformu Güç Çözümleri Deniz Platformu Güç Çözümleri Endüstriyel Güç Çözümleri

Hava Platformu Güç Çözümleri

En Zorlu Koşullar İçin, Gökyüzünde Sarsılmaz Güç

Askeri ve sivil hava platformları için yüksek güç yoğunluklu, yüksek MTBF değerine sahip, güvenilir uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. MIL-STD-704, MIL-STD810, MIL-STD-461, RTCA DO-160, RTCA DO-254 standartlarında tasarladığımız güç ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Kara Platformu Güç Çözümleri

Görev İçin Gücünüz Daima Hazır

Sabit ve hareketli kara platformları için MIL-STD-1275, MIL-STD-461 ve MIL-STD-810 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. En zorlayıcı çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Deniz Platformu Güç Çözümleri

Kesintisiz Hakimiyet İçin Kesintisiz Güç

Askeri ve sivil deniz platformları için MIL-STD-1399, MIL-STD-167-1 ve MIL-STD-1310 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. Yüksek nem, tuz ve titreşim içeren çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Endüstriyel Güç Çözümleri

Endüstride Güç Elektroniği Partneriniz

Endüstriyel alanda güç kalitesi, enerji depolama sistemleri, şarj sistemleri, endüstriyel güç kaynakları ve batarya yönetim sistemleri uygulamalarına yönelik tasarımlar yapmaktayız. İlerleyen süreçte sunacağımız hazır ürünler ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.